Obóz narciarski z instruktorem? Czy warto?

obóz narciarski

 

Czego można się nauczyć na obozie narciarskim z instruktorem?

 

Obozy zimowe dla każdego

Większość obozów narciarskich w swojej ofercie zawiera zajęcia z instruktorem na różnych poziomach zaawansowania. Daje to możliwość zarówno rozpoczęcia nauki jazdy na nartach, jak  i  podniesienia swoich umiejętności. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z nartami, dzięki wskazówkom i pomocy specjalistów widoczne rezultaty osiągniemy już po kilku godzinach treningu.  Z kolei dla tych, którzy jadą na obóz zimowy nie po  raz pierwszy, jest to okazja by doskonalić technikę jazdy i oczywiście zdobywać doświadczenie na stoku.

 

Obóz narciarski nie tylko z nartami

Nawet jeśli wybierzemy się na obóz zimowy, którego założeniem jest nauka jazdy na nartach, zawsze mamy możliwość wypróbowania dwóch desek. W większości ośrodków sportowych wypożyczalnie wyposażone są również w deski snowboardowe. Jeśli więc pojedziemy na obóz narciarski, a w trakcie zmienimy zdanie, bądź zechcemy urozmaicić sobie czas na stoku, mamy taką możliwość. Oczywiście najlepiej w takim wypadku wybrać się na obóz snowboardowy, dedykowany miłośnikom snowboardu. Jeśli jednak trafiliśmy na obóz narciarski, nic straconego.

 

 W alpejskim stylu na obozie narciarskim

Coraz większą popularność wśród narciarzy zdobywa narciarstwo alpejskie. Jest to sport dla osób na zaawansowanym poziomie, którzy chcą spróbować bardziej ekstremalnej formy jazdy na nartach.  Obozy narciarskie oferują naukę jazdy sportowej na bramkach slalomowych, zawsze pod okiem instruktorów – trenerów narciarstwa alpejskiego.  Jeśli jednak wolimy coś bezpieczniejszego, ciekawą alternatywą są narty biegowe – sport wytrzymałościowy, ale niezwykle prosty i przyjemny.

 

Uprawianie sportów zimowych to wielka przyjemność dla miłośników śniegu i gór. Chcąc rozwijać swoje pasje możemy wykorzystać wiedzę oraz doświadczenie specjalistów i dzięki temu szybciej ociągać wymarzone rezultaty. Właśnie po to organizowane są obozy narciarskie z instruktorem, które dla wszystkich narciarzy są świetnym pomysłem na Ferie zimowe 2018.

 

Zobacz oferty wyjazdów na obozy narciarskie i snowboardowe w czasie ferii zimowych 2018

Zobacz inne artykuły

 

Obóz narciarski
Obóz narciarski 2020
Obóz snowboardowy 2020