Obóz zimowy z przyjaciółmi czy rodzicami?

Zimowy obóz młodzieżowy

 

Lepiej wyjechać na narty na zimowy obóz młodzieżowy czy z rodzicami?

 

Gdyby zadać to pytanie młodzieży, pewnie większość odpowiedzi padłoby na wyjazd z rówieśnikami. Z kolei rodzinny wyjazd podczas zimowych ferii to pomysł na spędzeniu urlopu wielu rodziców. Niezależnie od wersji jaką wybierzmy, każdy wyjazd w góry na obóz zimowy to okazja aktywnego wypoczynku oraz odkrycia nowych pasji.
 

Młodzieżowe obozy narciarskie

Zorganizowane obozy dla młodzieży to duży komfort. Uczestnikom zapewnia się transport, zakwaterowanie, atrakcyjny program rekreacyjny. Oczywiście najważniejsza jest ta sportowa strona – intensywna nauka jazdy na nartach i snowboardzie, a poza stokiem siłownia, basen oraz popularny squash. Nie da się ukryć, że młodym ludziom bardzo zależy na wyglądzie i dbałości o sylwetkę. Tak spędzone ferie z pewnością dostarczają satysfakcji i pozytywnych wrażeń.

 

Ferie zimowe w rodzinnym gronie

Również z rodzicami można spędzić aktywnie czas. Może nie zawsze będzie to narciarstwo alpejskie, ale z pewnością wspólne uprawienia sportu przyniesie dużo dobrej energii.  Biorąc pod uwagę, że w ciągu roku szkolnego, zarówno dzieci, jak i rodzice mało czasu przeznaczają na życie rodzinne, wyjazd na ferie zimowe jest dobrym sposobem na integrację. A jeśli taki wyjazd organizujemy na własną rękę, będzie to dodatkowo cenna lekcja współpracy i inwestycja w relację między rodzicami i dziećmi.

 

Podczas ferii liczy się odpoczynek

Każdy wyjazd w góry, czy to w gronie przyjaciół, czy z rodziną, to najlepszy sposób na aktywne spędzenie zimy.  Oczywiście nie tylko na stoku podczas treningów, ale też poza nim. Ośrodki sportowe wyposażone są w siłownie, baseny, korty tenisowe i coraz częściej oferują także zabiegi lecznicze i kosmetyczne. Nie zapominajmy, że miejscowości górskie są zimą niezwykle piękne  i malownicze. Warto, jeśli tylko mamy możliwość, wyjechać poza miasto i aktywnie odpocząć.

 

Zobacz oferty wyjazdów na obozy narciarskie i snowboardowe w czasie ferii zimowych 2018

 

Obóz narciarski
Obóz narciarski
Obóz snowboardowy