Obozy plastyczne – lato 2020

obozy plastyczne 2020

 

Chciałbyś zrobić coś ciekawego, nowego albo kreatywnego w te wakacje? Myślisz nad jakimś obozem młodzieżowym? Jeżeli nie boisz się pobrudzić rąk, lubisz wymyślać nowe rzeczy i masz zacięcie kreatywne, to obóz plastyczny będzie dla ciebie najlepszą opcją!

Obozy plastyczne – nie wszystkie takie same

Wśród ofert obozów młodzieżowych 2020 znaleźć można wiele typów obozów plastycznych. Jeżeli interesujesz się sztukami pięknymi, zachwycasz się Monet’em albo Picassem, to najlepszy będzie obóz malarski. Nauczysz się tam podstaw, jak i bardziej zaawansowanych rzeczy. Dowiesz się jak naciągać płótno na krosno i popracujesz z żywym modelem. Wykwalifikowana kadra rozwieje każde wątpliwości. Pamiętaj, nigdy nie będziesz miał więcej czasu wolnego niż latem, więc wybór obozu 2020 może być krokiem milowym w doskonaleniu twoich umiejętności.

Jeżeli natomiast nie jesteś aż tak skupiony na malarstwie, to na obóz letni 2020 możesz się wybrać na ogólnorozwojowy obóz plastyczny. Dowiesz się tam jak wykonywać prace w takich technikach jak decoupage czy scrapbooking. Wyjedziesz stamtąd z naręczem własnoręcznie wykonanych rzeczy np. z torbą z własnym designem, biżuterią, t-shirtem czy makramą. Dodatkowo, jak na każdym obozie młodzieżowym czeka cię plażowanie, dyskoteki i wycieczki fakultatywne.

Inną opcją na obóz 2020 jest obóz z graffiti. Organizatorzy zrzeszają młodzież zainteresowaną kulturą hip-hopu, rapu, ale także sztuką uliczną. Na takim obozie odbywają się warsztaty z zakresu projektowania liter czy swoich własnych tagów. Do dyspozycji obozowiczów jest również ścianka na której powstanie graffiti. To świetna okazja by poznać nowych ludzi, którzy podzielają twoje pasje.

Obozy 2020 – już zdecydowałeś?

Jak widać, oferta jest bardzo szeroka. Jeżeli po prostu wiesz, że jesteś kreatywny i ciągnie cię do artystycznych aktywności, to wśród obozów plastycznych na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie ważne czy masz już sprecyzowane preferencje co do technik czy dopiero szukasz. Wybór obozu plastycznego spośród wszystkich obozów młodzieżowych 2020 będzie strzałem w dziesiątkę.