Obozy tenisowe

obozy tenisowe 2018

 

Jesteś aktywny? Jesteś pasjonatem tenisa albo zawsze chciałeś się go nauczyć? Czy do tego nie masz planów na wakacje? Biura podróży otwierają przed tobą spektrum możliwości wraz z ofertą na obozy młodzieżowe 2018.

Obozy tenisowe – dla kogo?

Obóz tenisowy może być dla każdego! Jesteś dziewczyną czy chłopakiem, masz 14 lat czy 18 – ten obóz jest dla ciebie. Jedyne co musisz, to lubić aktywnie spędzać czas i lubić dobrą zabawę i chcieć spędzić fantastyczne lato na obozie 2018.

Jeżeli rozważasz obóz tenisowy, a się wahasz, bojąc się, że jesteś za słaby – nie martw się! Program obozów tenisowych jest tak ułożony, żeby każdy się na nich odnalazł. Powstają grupy dla osób początkujących, które pierwszy raz trzymają rakietę w ręce. Odnajdą się tam też osoby średnio-zaawansowane. Karda trenerska tak organizuje czas, by każdy bawił się dobrze na obozie 2018.

Obóz tenisowy – atrakcje

Na tych z was, którzy zdecydują się na spędzenie części lata na obozie młodzieżowym 2018 czeka multum wrażeń. Przede wszystkim na uczestników czeka ok. 8 godzin szkoleń przez cały wyjazd. Trenerzy pokażą jak poprawnie trzyma rakietę, jak się poruszać po korcie i jak skutecznie odbijać piłkę, by wygrać z przeciwnikiem. Do tego na tenisowym obozie letnim 2018 poznacie różne ciekawostki tenisowe i  zapoznacie się z zasadami tenisa.

Oczywiście nie samym tenisem człowiek żyje! Jako, że aktywnych osób na obozie nie brakuje,  to oferta również rozszerza się na inne sportowe atrakcje. W zależności od preferencji uczestników, organizowane są zawody w piłkę nożną albo turnieje siatkówki na plaży. Obozy 2018 mają również zaplanowaną zabawę w parkach linowych i na ściankach wspinaczkowych.

 W zależności od miejsca pobytu na obozie letnim 2018, czekają różne wycieczki fakultatywne. Odwiedzić można będzie trójmiasto, Kołobrzeg czy park rozrywki w Niemczech. Dodatkowo czekają takie atrakcje jak kurs gokartowy albo labirynt w Łebie. Obozy młodzieżowe 2018 brzmią bardzo zachęcająco, prawda?

Obozy 2018 – podejmij dobrą decyzję

Jeżeli więc jesteś aktywną osobą i chcesz podszkolić się w tenisie to wybór obozu tenisowego będzie idealny. Zadbasz o kondycje, poznasz nowych ludzi, pozwiedzasz okolicę i kto wie, może złapiesz bakcyla i zakochasz się w tenisie. Obóz młodzieżowy 2018 to świetne miejsce by odkrywać pasje i dać sobie szansę na zrobienie czegoś nowego!

 

Obozy tenisowe - zobacz oferty na 2018 - wejdź do wyszukiwarki obozów