Obozy z paintballem

obóz paintballowy
 

Myślałeś już na temat tegorocznych wakacji?  Jeśli nie, to warto zainteresować się ofertami obozów 20201 już teraz. Jak powszechnie wiadomo, to co dobre szybko się kończy, dlatego nie ma co zwlekać jeśli chodzi rezerwacje tegorocznego obozu młodzieżowego.  Oferty obozów dla młodzieży są w tym roku wyjątkowo bogate. Duża ilość miejsc oraz tematyki obozów sprawia, że każdy może znaleźć coś co go zainteresuje.  Jedną z ciekawszych propozycji są obozy z paintballem, które powinny przykuć uwagę nie jednego fana militariów oraz szukających przygód w aktywnej formie spędzania wolnego czasu. Na obozie paintballowym  będziesz mógł wcielić się nie tylko w rolę żołnierza walczącego na wojnie, ale też wyspecjalizowanego komandosa sił specjalnych. To świetny pomysł dla małych i dużych chłopców, choć na obozy militarne jeżdżą też dziewczyny.

Obóz paintballowy – dla kogo?

Obóz paintballowy to specyfinczy rodzaj obozu. Jest to połączenie obozu militarnego z obozem przygodowym. Na obozie paintballowym będziesz miał do czynienia z wieloma replikami broni, wziąć udział w wielu, specjalnie przygotowanych, misjach oraz bitwach. Jeśli od zawsze interesowała Cię tematyka militariów oraz kręci się współzawodnictwo, to na Twoim miejscu wziąłbym pod uwagę obóz paintballowy. Organizatorzy oferują zarówno obozy paintballowe w klasycznej wersji, gdzie amunicją są kulki wypełnione farbą, jednak co raz większą popularność zyskują obozy  z paintballem, gdzie bronią jest światło lasera tzw. Laser Tag.

Obózy paintballowe – przykładowy program

Jeden z organizatorów obozów paintballowych oferuje rozgrywkę global offensive, która jest po prostu grą komputerową w realnym świecie. Bronią jest najlepszy system do laserowych gier outdoorwych o tajemniczej nazwie Falcon. Jest to system bardzo trwały, a jednocześnie lekki dzięki temu jest on odpowiedni zarówno dla chłopaków, jak i dziewczyn. Cała zabawa polega na tym, że jesteśmy postacią z gry, i tak jak w grze, będziemy mogli się rozwijać i dostawać kolejne odznaczenia. Kolejnym ciekawym aspektem jest możliwość realizowania scenariuszy akcji, w której chcemy wziąć udział, a są nimi: bomb/defuse, hostage rescue, escape, assassination, death match. Kolejną atrakcją takiego obozu młodzieżowego jest możliwość podjęcia wyzwania i współzawodnictwa pod osłoną nocy! Mało tego nocna rozgrywka może zostać poszerzona o część surviwalową, w której będziesz musiał spędzić noc w lesie. Dreszczyk powinien zagwarantować również trening antyterrorystyczny, który będzie polegał na samooboronie z elementami technik interwencyjnych, a także zjazd na linie z budynku oraz sposoby przechodzenie przez najprostsze mosty linowe

Obóz młodzieżowy, a obóz z paintballem

Oczywiście obozy paintballowe są organizowane głównie  miłośników militariów i takiej formy spędzania wolnego czasu. Warto jednak zapamiętać, że obóz z paintballem, to również obóz młodzieżowy ze wszystkimi jego cechami. Po długich bojach będziesz mógł wybrać się na dyskotekę albo wziąć udział w różnego rodzaju grach i zabawach przygotowanych przez animatorów. Warto wybrać taki obóz paintballowy, którego umiejscowienie będzie nie tylko atrakcyjne pod względem uprawianej dyscypliny, ale również pod względem turystycznym.

 

obozy z paintballem
obozy młodzieżowe
obozy paintballowe