Kolonie i obozy tenisowe 2020

obozy tenisowe 2020

Obozy letnie z rakietą w ręku

Jeśli grasz w tenisa, a nawet jeśli jeszcze nie trzymałeś rakiety w ręku, możesz podczas letnich wakacji wziąć udział w obozach tenisowych.  Skierowane są one zarówno do osób zaawansowanych, jak i  początkujących – zajęcia z  instruktorami dostosowane są do poziomu uczestników. Na obozy z nauką gry w tenisa możesz wyjechać zarówno nad morze, jak i w tereny górzyste – obozy tenisowe organizowane są również w Tatrach i w Beskidach. Jeśli masz możliwość wyjazdu za granicę, skorzystaj z oferty obozów tenisowych na francuskim Lazurowym Wybrzeżu.  Oferta jest bardzo różnorodna, dlatego obozy tenisowe cieszą się popularnością wśród aktywnej młodzieży, jako pomysł na sprawdzone sportowe wakacje.

Nauka gry w tenisa na obozie

Czego nauczysz się na obozie tenisowym? Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rakietą – opanujesz podstawy poruszania się po korcie, trzymania rakiety, podstawowych zagrywek.  Pozwoli Ci to na kontynuowanie nauki po powrocie z wakacji, choć już na obozie rozegrasz pierwsze mecze wykorzystując zdobyte umiejętności.  Osoby średniozaawansowane, które wcześniej opanowały podstawy gry, podczas zajęć z trenerami popracują nad serwisem, podaniami, poprawią technikę bekhendów,  forhendów, volleyów i smeczy. Indywidualne podejście instruktorów i wymiar czasowy treningów pozwoli na znaczne poprawienie skuteczności Twojej gry.  Na zakończenie obozu będziesz miał okazję rozegrać mecz w turnieju finałowym, a to dostarczy sportowych wrażeń i pozwoli na pełną emocji rywalizację z rówieśnikami.

Różne sporty na obozie letnim

Każdy sportowy obóz letni jest okazją do uprawiania różnych sportów. Jadąc na obóz tenisowy nad morze, czy na Mazury będziesz miał okazję do spróbowania swoich sił również w sportach wodnych. Programy obóz tenisowych przewidują także możliwość wzięcia udziału w fakultatywnych kursach żeglarstwa czy windsurfingu.  Zajęcia z instruktorami tenisa zajmuję kilka godzin dziennie, więc pozostały czas można wykorzystać na inne aktywności, rekreację na łonie natury i zabawę z rówieśnikami.  Obozy letnie o profilu sportowym to dobry sposób na wakacje – młodzież może się wyszaleć, rozwijać sportowe pasje, ale też nawiązywać nowe, ciekawe znajomości.

 

 

 

:

 

obozy tenisowe dla młodzieży
obozy sportowe z nauką tenisa
obozy tenisowe 2020