O nas

LEKTOR specjalizuje się od 1990 roku w turystyce językowej i posiada zezwolenie na świadczenie usług turystycznych (nr 342/19) wydane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz gwarancje ubezpieczeniowe przewidziane ustawą o usługach turystycznych.

LEKTOR jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki.

LEKTOR jest największym  organizatorem kolonii i obozów językowych w kraju, które łączą naukę języka obcego z aktywnym wypoczynkiem. Corocznie w naszych wyjazdach uczestniczy ponad 1000 dzieci i młodzieży z całego kraju, wypoczywając nad morzem i w górach.

LEKTOR specjalizuje się w koloniach i obozach językowych i kładzie duży nacisk na wysoki poziom nauczania, bardzo dobrą opiekę pedagogiczną i medyczną oraz bogaty i urozmaicony program rekreacyjno-turystyczny.

Oprócz wyjazdów językowych LEKTOR  organizuje także inne obozy tematyczne:  językowe, windsurfingowe, tenisowe,  fitnessowe. Oraz ciekawe kolonie dla dzieci, Śladami Sherlocka Holmesa - kolonie detektywistyczne, British holidays - kolonie podróżnicze.

LEKTOR  od 1990 roku proponuje także wyjazdy na obozy językowe za granicą.

Niezależnie od działalności turystycznej LEKTOR to szkoła językowa (jedna z największych w kraju), zajmująca się cały rok nauczaniem języków. Ponieważ LEKTOR posiada stałą, wyspecjalizowaną kadrę lektorów, może zapewnić wysoki poziom nauki języków podczas kolonii i obozów językowych.

LEKTOR jest także właścicielem portalu turystyki dziecięcej i młodzieżowej www.mirasol.pl , gdzie można znależć kilka tysięcy ofert wszystkich sprawdzonych polskich organizatorów.