Obozy aktorskie

Obozy aktorskie

Obozy artystyczne – zobacz ofertę na wakacje 2020

Pojedź na obóz aktorski, jeśli myślisz o zawodzie aktora

Już jako dzieci recytując wiersze, czy występując w szkolnych przedstawieniach możemy dostrzec swój aktorski talent. Jeśli chcemy kontynuować pasję w dorosłym życiu i zastanawiamy się nad zawodem aktora, świetnym pomysłem jest udział w obozie aktorskim.  Realizowane podczas obozu warsztaty przygotowują uczestników do zawodu aktora filmowego i teatralnego. Co niezwykle istotne zajęcia prowadzą  absolwenci  i wykładowcy uczelni filmowych, którzy oprócz nauki warsztatu dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi na przykład zdawania egzaminów na uczelnie wyższe. Uczestnicy obozu ćwiczą dykcję, emisję głosu, interpretują teksty, tworzą własne role, a na zakończenie obozu w sztuce teatralnej prezentują swoje aktorskie umiejętności.

Na obozie aktorskim rozwiniesz również pasję taneczną

Aktorstwo nieodłącznie wiąże się z tańcem. Dlatego podczas obozu aktorskiego popracujecie nad ruchem scenicznym oraz zatańczycie w znanych z filmów układach choreograficznych. Jeśli na co dzień pasjonujecie się tańcem, wybierzcie obozy łączone: aktorsko – taneczne. Tu oprócz rozwijania warsztatu aktorskiego, poznacie i rozwiniecie rozmaite style taneczne – od salsy, przez dancehall, funky, po hip-hop. Zajęcia prowadzą profesjonaliści, dlatego są one ciekawe, dynamiczne i szybko przynoszą widoczne efekty. Taki obóz to dużo ruchu i pozytywnej energii, a praca w zespole rówieśników, zarażonych tą samą pasją, przynosi sporo satysfakcji i dobrej zabawy.
 

Każdy obóz letni to aktywnie spędzony czas

Pamiętajcie, że obozy letnie odbywają się w pięknych miejscowościach, nie tylko nad morzem, ale też w górach, czy nad jeziorem.  Wyjazd na obóz podczas wakacji daje także możliwość rekreacji  i aktywności sportowej. W programach znajdziesz fakultatywne lekcje windsurfingu, tenisa, czy wspinaczki. Okazji do spędzenia czasu na świeżym powietrzu będzie sporo. Atrakcją będzie też korzystanie z siłowni, basenów, czy sauny, w które są wyposażone ośrodki wypoczynkowe. Wyjazd na obóz letni to więc nie tylko rozwijanie rozmaitych pasji, ale także prawdziwy wypoczynek i relaks.
 

Obozy artystyczne 2020 – zobacz programy na wakacje  >> wejdź do wyszukiwarki obozów

 

Obozy aktorskie 2020
Obóz aktorski
Obozy aktorskie dla młodzieży