Obozy aktywne

Obozy aktywne

Obozy aktywne – zobacz ofertę na wakacje

Obozy aktywne dla młodzieży to sposób na niebanalne wakacje

Jeśli Twoją pasją jest uprawianie sportu i wciąż chcesz odkrywać nowe dyscypliny, możesz wybrać się podczas letnich wakacji na obozy aktywne. Wśród nich znajdziesz obozy fitnessowe, które dopiero niedawno pojawiły się ofercie obozów letnich. Skierowane są zarówno do dziewczyn, jak i chłopców dbających o sylwetkę, którzy pod okiem profesjonalnych trenerów chcą popracować nad kondycją i wyglądem. Jeśli jeździsz konno, wybierz się podczas letnich wakacji na obóz jeździecki - oprócz doskonalenia technik jazdy konnej, weźmiesz udział w wyprawach leśnymi szlakami konnymi oraz w zawodach jeździeckich, sprawdzając swoje umiejętności.

Bardziej ekstremalne sporty na obozach

Coraz większą popularnością cieszą się obozy przygodowe, które dostarczają sporo adrenaliny, a jednocześnie są bardzo bezpieczne. Możesz wyjechać na obozy paintballowe, przetrwania, albo na łączone - survivalowo-paintballowe. Podczas takich obozów opanujesz sztukę przetrwania mierząc się z zadaniami i przeszkodami. Opanujesz zasady osobistego kamuflażu, maskowania w terenie, patrolowania terenu oraz strzelania z broni pneumatycznej.  Tego typu obozy dostarczają niezapomnianych wrażeń, ale też uczą wielu praktycznych umiejętności. Świetnym pomysłem na aktywne spędzenie letnich wakacji są także obozy rowerowe, które są swego rodzaju wycieczką krajoznawczą po najpiękniejszych szlakach rowerowych Polski. Jeśli kochasz rower - możesz podczas wakacji spędzić na nim sporo czasu, biorąc udział w obozie młodzieżowym dla miłośników dwóch kółek.

Obozy letnie w górach

Do obozów aktywnych zaliczymy także coraz bardziej popularne obozy wspinaczkowe, które odbywają się przeważnie w górach. Panują tam idealne warunki do uprawiania tego sportu, a zajęcia odbywają się pod okiem profesjonalnych instruktorów. Podczas obozu opanujesz techniki wspinania, posługiwania liną i obsługi sprzętu asekuracyjnego na ściankach, a potem spróbujesz swoich sił również w terenie. Piękne widoki i niezapomniane wrażenia gwarantowane. Niezależnie od tego, na jaki obóz się zdecydujesz, aktywne spędzenie letnich wakacji to dobry pomysł na rozwój fizyczny, relaks i dobrą zabawę w gronie rówieśników.

 

Obozy aktywne 2021 – zobacz programy na lato- >> wejdź do wyszukiwarki obozów

 

 

Obozy aktywne 2021
Obóz aktywny
Obozy aktywne