Obozy taneczne

obozy taneczne 2020

Słońce coraz bardziej przygrzewa i coraz częściej zdarza wam się myśleć o wakacjach? Słusznie! Nie dajcie sobie wmówić, że do wakacji jeszcze parę miesięcy i że powinniście skupiać się wyłącznie na nauce. Teraz jest najlepszy moment, żeby przejrzeć ofertę obozów młodzieżowych 2020 i zdecydować się na któryś z nich. Później będzie już za późno.

Obóz taneczny – jaki jest wybór?

Jeżeli lubisz być w ruchu, kochasz muzykę i chcesz się czegoś nauczyć w wakacje, to obozy taneczne mogą być dla ciebie. Organizatorzy wyjazdów zadbali o to, by obozy taneczne 2020 były zróżnicowane i by każdy znalazł tam coś dla siebie.

Z reguły organizatorzy obozów 2020 oferują spektrum różnych stylów tanecznych, których można się nauczyć podczas obozu. Zazwyczaj są to hip-hop, dance hall i taniec współczesny. Na tych samych obozach można również nauczyć się jak dobrze robić streching czyli rozciąganie po treningu. Wykwalifikowana kadra obozów tanecznych nauczy jak być bardziej świadomym swojego ciała i jak dobrze nim poruszać. Dla śmiałków również będą zajęcia z bezbolesnego upadania, które w choreografii wygląda spektakularnie.

Obozy taneczne 2020 - jakie są trendy w tym roku?

Dla tych, którzy lubią gorętsze rytmy, ale również przepadają za fitnessem są obozy z zumbą. Tego typu obozy taneczne są ukierunkowane do osób, które lubią ruch, taniec i muzykę, ale nie interesują ich tańce z kultury hip-hopowej. Na takim obozie 2020 uczestnicy biorą udział w zajęciach na sali treningowej oraz na plaży. Obozowicze mają również okazję nauczyć się tańców takich jak samba czy salsa, które są mocno zbliżone na fitnessowej zumby. Na takim obozie tanecznym zdecydowanie czeka uczestników ostre spalanie kalorii i świetna zabawa.

Wśród ofert wyróżnia się obóz taneczny pole dance. Jest potocznie nazywany tańcem na rurze, jednak jego zła sława jest zupełnie niezasłużona. Podczas takiego obozu, uczestnicy nie tylko nauczą się ciekawych choreografii, ale również bardzo wzmocnią swoje mięśnie. Podczas obozów letnich 2020 z pole dance, instruktorzy będą uczyć jak pracować nad swoim ciałem, a uczestnicy odkryją partie mięśniowe, o których nawet nie wiedzieli.

Obozy taneczne – coś poza tańcem?

Oczywiście, nie samym tańcem człowiek żyje. Treningi z reguły trwają 3 godziny dziennie. Reszta czasu jest przeznaczona na plażowanie, kąpiele w morzu czy obozowe gry i zabawy. W ofercie obozów młodzieżowych 2020 są również dostępne różne wycieczki np. do parków rozrywki albo większych ośrodków turystycznych w pobliżu.

Nie zwlekaj, jeżeli podrygujesz nogą za każdym razem gdy słyszysz muzykę, to daj sobie szansę na znalezienie pasji i wybierz obóz taneczny. Nie martw się jeżeli nigdy nie próbowałeś tańca, obozy taneczne są kierowane do każdego poziomu zaawansowania. Kadra obozowa zadba, by każdy bawił się fantastycznie.

 

Obozy taneczne - zobacz oferty na 2020 - wejdź do wyszukiwarki obozów