Obozy tematyczne to dobry pomysł

obozy tematyczne

 

Obozy tematyczne  na wakacje 2020

 

Z roku na rok pojawia się coraz więcej obozów tematycznych. Aby ułatwić Wam wybór dokonaliśmy krótkiego podsumowania. Przedstawiamy najważniejsze grupy, a w nich najpopularniejsze obozy tematyczne.

 

Obozy językowe

 

Obozy językowe to doskonała okazja na praktyczną naukę języka i rozwinięcie swoich dotychczasowych umiejętności.

Na obozach kładzie się przede wszystkim nacisk na „mówienie”. Stosuje się metody, na które nie ma czasu w szkole. Zajęcia na obozach językowych zazwyczaj prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, z wyjątkiem zupełnie początkującego. Organizatorzy proponują ciekawy program nauki: warsztaty językowe skupiające się na grach i zabawach językowych, ćwiczenie języka w praktyce, projekty, ciekawe materiały dydaktyczne i pomoce multimedialne, autorskie systemy do nauki słówek. W ofercie obozów językowych znajdują się języki m.in.: angielski, niemiecki, a także polski dla obcokrajowców.

 

Obozy sportowe

 

Obozy sportowe skierowane przede wszystkim dla osób, które lubią spędzać aktywne wakacje. Odbywają się zarówno nad morzem i w górach. Odnajdą się na nich osoby na każdym poziomie – od początkującego po zaawansowany. Obozy poprawiają naszą kondycję i rozwijają pasje. W ofercie obozów sportowych znajdziemy, m.in. obozy windsurfingowe, obozy tenisowe, obozy fitness, obozy wodne, obozy żeglarskie, czy obozy z koszykówka, piłka nożną, siatkówką czy obozy rowerowe. Organizatorzy gwarantują niezbędny sprzęt do nauki.

 

Obozy artystyczne

 

Osoby decydujące się na obozy artystyczne powinny choć w pewnym stopniu interesować się sztuką. Oczywiście, jak na większości obozów tematycznych, także na tych odnajdą się młodzi ludzie na każdym poziomie zaawansowania i wtajemniczenia. Oferta obozów artystycznych obejmuje: obozy fotograficzne, plastyczne,  taneczne, gitarowe, muzyczne. Każda wrażliwa dusza znajdzie coś dla siebie.

 

Obozy aktywne

 

Obozy aktywne są z pograniczna obozów sportowych i naukowych. Uczą konkretnych umiejętności, utrzymane w pewnych konwencjach. Na niektórych z nich uczestnik cały czas jest wciągnięty w grę, np. na obozach survivalowych. W ramach tej grupy znajdują się także obozy paintballowe – nastawione na czynną rozrywkę, obozy komputerowe, kulinarne, konne czy wspinaczkowe.

 

Obozy przygodowe

 

Obozy przygodowe są skierowane dla poszukiwaczy przygód i tych, którzy chcieliby cofnąć się o kilka lat i wrócić do dzieciństwa. Na nich możemy zamienić się w żołnierzy, rycerzy, wcielić się w historyczne postaci. W ofercie obozów przygodowych znajdują się obozy militarne i obozy fabularne.

Oferta, jak sami widzicie, jest niezwykle bogata. Zanim jednak podejmiecie decyzję musicie zapoznać z dokładnym programem, konkretnego obozu i konkretnego organizatora – w ten sposób macie pewność, że wasze oczekiwania zostaną spełnione.

 

Obozy tematyczne – zobacz programy na wakacje 2020- >> wejdź do wyszukiwarki obozów (ponad 30 organizatorów)

 

 

 

obozy językowe
obozy sportowe
obozy tenisowe